מבט על בית ההורים

בבית המרווח ישנם 6 חדרי שינה, כל חדר מותאם לשני דיירים. במרחב הציבורי מתקיימת הפעילות הקבוצתית ואפשר גם לבחור להתרווח בכורסה נוחה לצפייה בטלוויזיה. בסמוך נמצאים חדר האוכל והמטבח. בחזית הבית ניצבת פרגולה גדולה בה מתקיימת הפעילות בימים יפים ומרפסת שטופת שמש הפונה אל מדשאה עם עצים ושולחנות אירוח.

טיפול סיעודי

תעסוקה

פיזיותרפיה

רופא

שר"פ

wooden-art-pieces-painting-process

פעילויות

בבית מתקיימת פעילות תעסוקתית כגון עבודות יד, קריאה משותפת בעיתון ופתרון שאלוני טריוויה ותשבצים, פעילות גופנית, פיזיותרפיה והתעמלות קבוצתית. דגש מושם גם על משחקי חברה והפעלות למיקוד החשיבה ושיפור הזיכרון.

web pict 300x200px_0001_3

תרבות

צוות בית ההורים משמר מסורת ארוכת שנים של קבלות שבת עם ילדי בית הספר וכן מפגשים עם ילדי הפעוטונים שממלאים את הלב בשמחה . את חגי ישראל והמועדים מציינים בטקסים מכובדים וארוחות חג אליהם מוזמנים גם בני המשפחה.

תזונה וכשרות

הארוחות בבית ניתנות בהתאמה להוראות הצוות הרפואי. הארוחות מבושלות במקום מרכיבים טריים ואיכותיים ומוגשות בנדיבות עם התאמה אישית ככל הנדרש. מוצרי המזון נרכשים ממקומות מפוקחים וכשרים אולם תשומת ליבכם כי במקום עצמו אין הקפדה על כשרות. אנו מכבדים את בחירותיהם ואת אורח חייו של כל אחת ואחד ומשתדלים לאפשר אותם ככל הניתן.

רפואה וצוות המטפלים

רופא: דיירי הבית מלווים על ידי מרפאת הקיבוץ ורופא הקיבוץ אשר מגיע לביקורים קבועים במהלך השבוע. הצוות הרפואי קשוב וזמין לכל בעיה בכל שעה.
מטפלים: בבית עובד צוות מטפלים בעלי הכשרה בטיפול בקשישים.
פיזיותרפיה: לבית מגיע פיזיותרפיסט פעמיים בשבוע בהם הוא עובד פרטנית עם כל דייר ודייר.
שר"פ: הבית מחובר לשירותי שר"פ 24 שעות ביממה.
הצוות וההנהלה דואגים לרווחת הדיירים ובריאותם 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע.